חטיבת ביניים "אלון" - רעננה

שנה גודל טקסט א   א   א
מבזקים
07/07/2016
07/07/2016
05/07/2016
30/06/2016
30/06/2016

מנועי חיפוש
חיפוש באתר
חיפוש ב-Google
חיפוש בוויקיפדיה
חיפוש במורפיקס


 
 
"למקום שאני אוהב - לשם רגליי נושאות אותי" (הלל הזקן)
 
חטיבת אלון,  החטיבה הראשונה שהוקמה ברעננה
 בשנת 1980 ונקראת על שמו של יגאל אלון, ז"ל.
 
על קיר הכניסה לחטיבה מופיע מוטו ביה"ס
 מדבריו של יגאל אלון:
 
"כדי לבנות חברת מופת צודקת עלינו להבטיח ארבע חרויות:
 חרות מעוני, חרות מעושק, חירות מנחשלות וחירות מבערות".
 
 
         
עבודות קיץ תשע"ו במתמטיקה
תלמידים יקרים, לפניכם עבודות הקיץ במתמטיקה לבוגרי שכבה ז' ולבוגרי שכבה ח'. עבודות הקיץ נועדו לחזרה וריענון בנושאים השונים שנלמדו השנה במתמטיקה. יש להגיש את העבודות בתחילת שנת הלימודים ולמסור למורה למתמטיקה, בהתאם להנחיות המופיעות בדף הראשון בעבודה. לידיעתכם, בשבוע הלימודים הראשון תתקיים הבחינה הראשונה במתמטיקה למחצית א' והיא תכלול נושאים המופיעים בעבודות אלה. חשוב מאוד לפתור את העבודות במלוא הרצינות. מאחלים לכם שתדעו לנצל את החופשה היטב, תיהנו, תנוחו ותאזרו כוחות לקראת השנה הבאה. צוות מתמטיקה, חטיבת אלון.


תיק הכנה למעבר הקבצה במתמטיקה
בוגרי ח' יקרים, לקראת מבחן מעבר מהקבצה ב' להקבצה א' במתמטיקה, שיתקיים בתאריך 2.9.16 מצורף תיק הכנה הכולל תרגילים ושאלות בנושאים הנדרשים למבחן. מומלץ לפתור את כל השאלות באופן מסודר. בהצלחה מצוות מתמטיקה.


תחום המתמטיקה בכיתה מדעית
הבחירה בין כיתה רגילה לכיתה מדעית מלחיצה תלמידים רבים שנמצאים לקראת סיום בית הספר היסודי. תלמידים מצטיינים ובעלי מוטיבציה ועניין בתחום המדעים המדויקים, כמו למשל מתמטיקה, מחשבים ופיזיקה, הרואים עצמם לוקחים חלק בעולם המרתק של המחשבים או הטכנולוגיה – יתכן שכדאי להם ללמוד בכיתה מדעית. מדובר במסלול לימודים מואץ ומעשיר הנלמד בכיתה רגילה, בה יושבים כ-30 תלמידים, שהתקבלו בזכות הציונים והריאיון האישי, וכולם לומדים יחד את כל המקצועות במסגרת לימודיהם בחטיבת הביניים. מטרת התכנית במתמטיקה היא לגשר על פערים קיימים ולהכשיר את התלמידים למבחן הבגרות ברמה של 5 יחידות לימוד.


 כלי לחדשות
הודעות כלליות
פורסמו רשימות ספרי הלימוד לשנה"ל תשע"ז
07/07/2016
רשימות עדכניות של ספרי הלימוד לשנה"ל תשע"ז מופיעות בתפריטים מימין. יש לבחור בלחצן "רשימות ספרי הלימוד" ובתפריט שיפתח יופיעו 3 קבצים לבחירתכם..
שימוש במערכת המשו"ב במהלך חופשת הקיץ
07/07/2016
לכל משתמשי מערכת המשו"ב - מורים, הורים ותלמידים. במהלך הכניסה למערכת המשו"ב יש לבחור בשנת הלימודים הרצוייה. בחירה בשנת הלימודים תשע"ו תאפשר שליחת הודעות לרשימות התפוצה שלכם משנה"ל תשע"ו, לעומת זאת, בשנת הלימודים תשע"ז לא משוייכות קבוצות תלמידים למורים.
האתר מתעדכן בתכנים ובהודעות באופן יומיומי
05/07/2016
אתר בית הספר נמצא בתקופת הקיץ בתהליך של עדכון תכנים ושדרוג המראה הכללי. מומלץ לבקר מפעם לפעם !
חופשה נעימה
30/06/2016
תלמידי אלון יקרים, צוות החטיבה מאחל לכם חופשה נעימה ובטוחה, שתהנו, תבלו ותנהגו בחוכמה ,וכמובן שנפגש שוב, בתחילת שנת הלימודים הבאה.

25/07/2016
שנה קודמת חודש קודם
חודש הבא שנה הבאה
א ב ג ד ה ו ש
             
             
             
             
             
             


מרחב הספריה
הנושא השנתי
אזרחות פעילה
מרחב מתמטיקה
גלריית תמונות

דפדף למעלה

לדפדוף - עמוד על החיצים

דפדף למטהדף הבית | צור קשר הוסף למועדפים | הפוך לדף הבית RSS
חטיבת ביניים "אלון" - רעננה    רחוב החייל 46  רעננה    טלפון: 09-7745946, 09-7718150  פקס: 09-7710658   דואר אלקטרוני: alon@raanana.muni.il
 
 
בניה וקידום אתרים בית ספריים 
בניה וקידום אתרים בית ספריים